درباره ما

ایکرایاپی یک شرکت پیشتاز در زمینه بازاریابی و مشاوره املاک و مستغلات در ترکیه است، با روابط خوب با معروف ترین شرکت های ساختمانی، که پیشنهادات انحصاری املاک و مستغلات خود را از این شرکت ها تضمین می کند، بعلاوه آخرین پیشرفت های قوانین ترکیه را که مربوط به سرمایه گذاری خارجی در بخش املاک و مستغلات می باشد بروز مى كند.

با داشتن چندین سال تجربه در بازار املاک و مستغلات ترکیه، این امکان را فراهم می کند تا کلیه خدمات لازم را به مشتریان خود ارائه دهد تا روند خرید را به روشی آسان و مطمئن در چارچوب قانون روشن انجام دهند.

و به دلیل تجربه طولانی ایکرایاپی در بازار املاک و مستغلات، داشتن اعتماد مشتریان، و با تعدد خدمات خود توانسته به موفقیت های زیادی دست یابد و در داخل و خارج از ترکیه شهرت خوبی کسب نماید.

دیدگاه ما

ایکرایاپی با ایجاد روابط طولانی مدت بر اساس اعتماد متقابل با مشتریان خود و با ارائه مشاوره و اطلاعات مفید در مورد املاک و مستغلات طبق خواسته های آنها، جایگاه خود را به عنوان بهترین انتخاب برای مشتریان و سرمایه گذاران املاک و مستغلات حفظ می کند.

و این به ما انگیزه می دهد تا خدمات خود را بطور دائم توسعه دهیم، تا زمانی که ما به یکی از بهترین شرکت های املاک و مستغلات در ترکیه تبدیل شویم.

ماموریت ما

ما مشتاقانه منتظر خدمت رسانی به مشتریان خود هستیم، تا در وقت و تلاش آنها صرفه جویی کرده و وظیفه خود را در قبال آنها با حرفه ای ترین و ایمن ترین روش انجام دهیم.

همچنین، ما متعهد می شویم که از طریق ارائه مشاوره قابل اطمینان در مورد املاک و مستغلات، بالاترین سطح خدمات را به آنها ارائه دهیم و تخصص تیم خود را به نفع مشتریان خود توسعه دهیم.

ارزش های ما

ارایه بهترین پیشنهادات از لحاظ قیمت و منطقه با توجه به نیاز مشتریان عزیز از جمله وظایف و ارزش های اصلی مشاورین مجرب ماست