پیام مدیرعامل

املاک ایکرایاپی چندین سال است که در زمینه خرید و اجاره املاک در استانبول فعالیت دارد و یکی از مجرب ترین و شناخته شده ترین شرکت ها در این امر می باشد. ما مفتخریم هستیم که به لطف خدا تا به حال توانسته ایم با استفاده از کارشناسانی مجرب و متخصص و مشاوران فارسی زبان به خانواده های بیشماری در جهت خرید و اجاره ملک در شهر استانبول ترکیه خدمات ارائه نماییم و به آنها راه را نشان داده ایم تا بتوانند زندگی رویایی خود را بسازند و از آن لذت ببرید.

خدمات گسترده ما شامل تمامی موارد در زمینه خرید و فروش ملک در استانبول که شامل آپارتمان های نوساز، املاک لوکس و مدرن، ویلا و زمین در سرتاسر شهر استانبول می باشد. ایکرایاپی با بسیاری از پروژه های ساختمانی موجود در استانبول قرارداد دارد و از این رو آماده ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در این زمینه می باشد. این شرکت دارای تیمی مجرب و کاردان می باشد که در تمامی مراحل شما را همراهی می دهند.

هدف ایکرایاپی کسب رضایت و اطمینان شما عزیزان می باشد، ما برای ارائه خدمات با بالاترین سطح کیفی از هیچ تلاشی دریغ نداشته ایم و سعی بر این داریم شما را یاری دهیم تا همانطور که شایسته آن هستید با سعادت و همانطور که می خواهید در کشور ترکیه زندگی نمایید.

ما خود را موظف می دانیم که در جهت ارائه درست ترین بهترین پیشنهادات البته در مناسب ترین زمان برای شما عمل نماییم. به یاد داشته باشید که ما تمامی این پیشنهادات را برای شما شفاف سازی می نماییم تا جای هیچ نگرانی برای شما باقی نماند.

خانه شما همه چیز را تغییر میدهد.
اولین گام در استراتژی کاری ما موفقیت هر دو طرف و ایجاد حس امنیت ، آرامش و اعتماد می باشد.

با مشاوره هایی که به مشتریان خود پیش از خرید، فروش و یا اجاره خانه میدهیم مدعی هستیم که برگزیدن بهترین و مناسب ترین برای آن ها هدف ماست.