خدمات ما

ما به مشتریان خود گزینه های متنوعی در مورد املاک و مستغلات ارائه می دهیم که شامل بیش از 120 پروژه املاک و مستغلات از شرکت های مختلف ساخت و ساز ترکیه در همه نقاط استانبول، علاوه بر ویلا ها، دفاتر، و پیشنهادات شخصی برای فروش توسط مالکان می باشد.

به دلیل داشتن مشاوران تخصصی املاک و مستغلات فارسی زبان ، ما به تمام سوالات و پرسش های مشتریان به طور واضع و دقیق پاسخ می دهیم، و ما بهترین پیشنهادات را به آنها ارائه می دهیم … اغاز تور بازدید از پروژه ها به همراهی مشاوران باتجربه و مجرب ایکرایاپی صورت میگیرد و پیشنهادات را بررسی می کنند تا اطمینان حاصل شود که مشتری ملک مناسب را برای رسیدن به اهداف مسکونی یا سرمایه گذاری خود انتخاب نماید.

از جمله خدمات پس از فروش ما : همراهی طراحان و تیم متخصص فارسی زبان شرکت در کنار شما به منظور تجهیز و طراحی منزل شما و همینطور در زمینه ی فروش اجاره و همین طور بازاریابی مناسب برای ملک شما است.به منظور صرفه جویی در وقت و انرژی شما. با ما سرمایه گذاری خود را تضمین کنید و از رشد بالاترین بازده ممکن در سرمایه گذاری خود اطمینان حاصل نمایید

املاک های ما

ما انواع مجتمع های املاک و مستغلات “آماده ي تحویل” یا “در حال ساخت” داریم:

آپارتمان برای زندگی مناظر متنوع، مناطق مختلف و با کیفیت عالی.

واحدهای سرمایه گذاری، مانند دفاتر-خانه یا هتل آپارتمان در مناطق مرکزی.

ویلا های خصوصی یا پیوسته، با منظره دریا و سبک زندگی مجل

مغازه های تجاری و دفاتر در مناطق اساسی.

ایکرایاپی گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که تضمین می کند تا شما را به زندگی یا شروع سرمایه گذاری تجاری در مرکز جدید جهان، استانبول سوق دهد.

تجربه، کار حرفه ای، و بهترین پیشنهادات… فقط برای شما که به اهداف سرمایه گذاری خود برسید …!